Росія втратила ще одну іноземну банківську установу: як змінилася ситуація у секторі протягом одного року.

  • 24.01.2024 13:00
  • 1 хвилина читання
Росія втратила ще одну іноземну банківську установу: як змінилася ситуація у секторі протягом одного року.

Мова йде про найбільший банк Кіпру - Банк Кіпру. Кредитор вирішив закрити свої філії у Москві та Санкт-Петербурзі, згідно з інформацією російських ЗМІ.

Найбільший банк Кіпру відходить від російського ринку.

Російський центробанк оголосив, що з 22 січня припиняє акредитацію своїх представництв на території Росії. Відповідне рішення було прийняте раніше цього місяця швейцарським банком Banque Cramer&Cie SA, який діяв на російському ринку з 2018 року.

Представництва іноземних банків Росії не можуть виконувати банківські операції, такі як відкриття рахунків, приваблення коштів клієнтів, здійснення переказів і валютних операцій. Вони функціонують як відокремлені структурні підрозділи, що представляють інтереси кредитної організації, але мають статус самостійних юридичних осіб.

Слід зазначити, що в січні також почався масовий вивід російських бізнесів з Кіпру. Конкретно виявлено, що вже понад 10 організацій розпочали процес передачі своїх активів до спеціальних адміністративних регіонів Росії з певним податковим режимом або до сусідніх країн, таких як Казахстан, повідомляє газета Phileleftheros.