Російські судна зібралися в Балтійському морі, щоб обговорити можливість зняття санкцій від Британії.

  • 24.06.2024 11:30
  • 2 хвилини читання
Російські судна зібралися в Балтійському морі, щоб обговорити можливість зняття санкцій від Британії.

Зараз говориться про три танкери з тіньового російського флоту, проти яких недавно запровадила санкції Британія. Два кораблі готуються до завантаження нафти в російських портах Приморськ та Усть-Луга.

Цікаво, дочка одного із провідних банків Китаю припиняє всі операції з кредиторами в Росії.

Велика Британія веде пошуки тіньового флоту Росії.

13 червня Велика Британія ввела новий пакет санкцій проти Росії. Зокрема, країна G7 включила до списку танкери, які використовують для транспортування хімічних речовин та нафтопродуктів.

Крім цього, Велика Британія першою спробує обмежити діяльність так званого тіньового флоту Росії, який транспортує російську нафту, а також роботу московської страхової компанії.

У Bloomberg зазначили, що навантаження або відсутність навантаження танкерів демонструє ефективність санкційних обмежень Великої Британії.

Про санкції проти Росії висловився Девід Камерон.

Керівник британського Міністерства закордонних справ перед самітом G7 в Італії заявив, що Лондон активно співпрацює з іншими європейськими країнами у введенні санкцій проти компаній Росії та осіб, які підтримують агресора в веденні війни проти України.

Він підкреслив, що однією з основних мет для Великобританії є тіньовий флот Росії. За його словами, ці судна потрібно "полювати". Камерон також додав, що "ми зробимо все можливе, щоб зупинити російську військову машину і показати Путіну безглуздість його дій".