Середня інвестиція від Angel One Fund становить від 50 тисяч до 300 тисяч доларів. Ця сума вкладається в українські стартапи, допомагаючи їм розвиватися.

  • 18.06.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Середня інвестиція від Angel One Fund становить від 50 тисяч до 300 тисяч доларів. Ця сума вкладається в українські стартапи, допомагаючи їм розвиватися.

Слід зауважити, що протягом 6 місяців фонд Angel One Fund вклав у шість українських стартапів у галузі оборонної та подвійного використання технологій у рамках синдикатних угод. Середня сума інвестицій становила від 50 тисяч до 300 тисяч доларів.

Як працює інфраструктура інвестиційного фонду.

Партнер Angel One Fund Іван Петренк повідомив, що фонд не може надавати інвестиції в стартапи у сфері оборонної техніки через внутрішні обмеження політики фонду.

Фонд діє як посередник між приватними інвесторами, які цікавляться вкладенням коштів в українські оборонні технології, та відповідними стартапами.

Крім цього, співробітники Angel One Fund відповідають за наступні процеси:

  • Розваги та оцінка молодих компаній;
  • Взаємодія з потенційними зацікавленими інвесторами;
  • Після укладення угоди фонд продовжує підтримувати ці стартапи.

Які стартапи залучили інвестиції

Серед компаній, які отримали підтримку від інвесторів, є Swarmer, Mantis Analytics і Buntar Aerospace. Зокрема, Swarmer працює над трансформацією процесів використання роїв дронів, щоб зробити їх більш ефективними та продуктивними.

Swarmer революціонізує використання дронів за допомогою технологій на основі штучного інтелекту, включаючи програмне забезпечення для управління зграєю дронів, "Центр управління" для виконання бойових завдань і технологію "AI спілочника".

Компанія Mantis Analytics спеціалізується на допомозі організаціям у виявленні ризиків в реальному часі та забезпеченні зростання за допомогою штучного інтелекту. Їхній ШІ-платформа забезпечує ситуаційну обізнаність щодо активів компанії, гарантуючи їхню безпеку та швидку реакцію на кризові ситуації.

Український оборонний стартап Buntar Aerospace розробляє розвідувальний БпАК Buntar One та програмне забезпечення Buntar Copilot для планування та виконання розвідувальних місій. Компанію заснували у серпні 2023 року. Команда зосереджує увагу на проблемі пошкодження і втрат БпЛА під час розвідувальних місій і розробила комплексне рішення.