Що відбувається з нафтою після того, як ціни стрімко піднялися до піку на початку квітня?

  • 18.06.2024 10:15
  • 2 хвилини читання
Що відбувається з нафтою після того, як ціни стрімко піднялися до піку на початку квітня?

Вартість нафти зазнала змін.

У вівторок, 18 червня, ціна на нафту марки Брент знизилася на 16 центів або 0,2%. Чорне золото продається за 84,09 долара за барель.

Важливо, що Росія порушила важливі зобов'язання перед ОПЕК+.

Ціна на нафту West Texas Intermediate знизилася на 15 центів, що становить 0,2%. Американська сировина торгується на рівні 80,18 долара за барель, повідомляє агентство Reuters.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Згідно з інформацією від Bloomberg, поточні ціни на нафту зафіксувались на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за ціною 83,87 долара за барель, що становить зниження на 0,45%.
  • Ціна контрактів WTI наразі складає 79,95 долара за барель, що є менше на 0,47%.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", function(event){ if(typeof event.data["datawrapper-height"] !== "undefined"){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0; i

Фактори, які впливають на ринок нафти, включають геополітичну ситуацію, попит і пропозицію, виробництво нафти країнами-експортерами, рівень витрат на видобуток та обробку нафти, технологічні інновації у сфері енергетики та інші економічні та політичні чинники.

Ситуація на ринку нафти залишається переважно стабільною. Трейдери очікували на позитивні сигнали про зростання попиту влітку, яке мали підтримати ціни, незважаючи на велику пропозицію, що може зменшити прибуток. Проте надлишкова пропозиція та слабкий попит продовжують лишатися основними проблемами для ринку нафти.

Нагадаємо, що учені пояснили, скільки нафти залишилося у надрах Землі. Зокрема, вони розповіли, які кількості сировини будуть доступні для видобування.