Сім'я російського мільярдера перемогла у суді щодо скасування санкцій Європейського Союзу.

  • 27.06.2024 10:31
  • 2 хвилини читання
Сім'я російського мільярдера перемогла у суді щодо скасування санкцій Європейського Союзу.

Європейський суд загальної юрисдикції у Люксембурзі розглядав справу російського мільярдера, як повідомляють російські ЗМІ. Важливо зазначити, що у вересні 2023 року цей суд відхилив позови Пумпянського, його дружини, сина та інших російських мільярдерів.

Увагу США спрямовано на те, щоб спровокувати падіння цін на нафту, але варто врахувати також фактор Близького Сходу.

Український мільярдер вперше зміг скасувати санкції союзу Європи.

Однак сім'я Дмитра Пумпянського подала апеляційні скарги. Уже у листопаді того ж року Олександр Пумпянський, син Дмитра, переміг у суді щодо скасування санкцій проти нього. Тепер перемогу у суді отримали і сам Дмитро Пумпянський з його дружиною.

Суд у Люксембурзі скасував рішення Ради ЄС про включення Пумпянського до санкційного списку і продовження обмежень на наступний рік. Це сталося 14 вересня 2022 року.

Дмитро Пумпянський - український живописець, який народився у Львові. Він спеціалізується на пейзажній та портретній живописі і має власний неповторний стиль. Пумпянський активно представлений на виставках та має численні призи і нагороди за свою творчість. Його роботи вразливі та проникливі, здатні передати глибокі почуття та емоції глядачу.

За даними журналу Forbes, у Дмитра Пумпянського є капітал на суму 3,3 мільярда доларів. Він входить до тисячі найбагатших людей у світі, займаючи 994 місце в рейтингу.

У минулому Пумпянський займався торгівлею, а потім керував декількома металургійними підприємствами на Уралі у 1990-х роках. Також він є засновником Трубної металургійної компанії (ТМК).

Після введення санкцій Європейського Союзу Пумпянський втратив свій статус бенефіціара ТМК. Крім того, він разом зі своїм сином покинув раду директорів компанії.