Скільки людей в Україні зовсім не володіють заощадженнями та не відкладають гроші на непередбачуваний випадок.

  • 06.06.2024 15:45
  • 2 хвилини читання
Скільки людей в Україні зовсім не володіють заощадженнями та не відкладають гроші на непередбачуваний випадок.

У опитуванні брали участь 30 000 осіб. Учасники висловлювали свою думку щодо можливості накопичення коштів та обрання ними методів зберігання заощаджень.

Потенціал Біткоїну встановити новий історичний рекорд вартий уваги.

Чи вдається українцям заощаджувати?

Більшість опитаних повідомили, що не відкладають кошти під час війни. Це стверджують 56% учасників дослідження. З них 16% зазначили, що не можуть відкладати гроші. Тим часом 21% респондентів заявили, що перед війною в них не було заощаджень.

З іншого боку, 12% учасників опитування повідомили, що вони відкладають кошти з кожної зарплати, тоді як майже третина опитаних (32%) регулярно це робить.

Де українці зберігають свої гроші?

У опитаних 53% заявили, що зберігають свої накопичення у готівці, яку тримають вдома. Банківським рахункам віддають перевагу 10% учасників опитування, і ще 5% мають відкриті депозити.

Одночасно 2% українців мають заощадження у криптовалюті. Крім того, по 1% опитаних віддають перевагу облігаціям, акціям, дорогоцінним металам або вкладенням у нерухомість. З іншого боку, 14% зазначили, що комбінують різні види заощаджень. Відповідь "інше" обрали 13% респондентів.