Сполучені Штати виключили велику російську компанію з нафтового ринку Індії: що варто знати

  • 22.03.2024 13:16
  • 2 хвилини читання
Сполучені Штати виключили велику російську компанію з нафтового ринку Індії: що варто знати

Слід підкреслити, що це рішення відноситься до всіх нафтопереробних заводів в Індії: як приватних, так і державних. Проте існує важливий аспект, який необхідно враховувати.

Розглянемо увагу центробанків, курс долара та ціни на нафту: які прогнози щодо другого кварталу 2024 року дають експерти.

Усі нафтопереробні підприємства в Індії відмовляються від закупівлі нафти з Росії.

Індійські підприємства більше не прийматимуть нафту, яку перевозять на танкерах ПАТ "Совкомфлот". Також повідомляється, що нафтопереробні заводи досить ретельно перевіряють інформацію про власність кожного судна. Основна мета полягає в тому, щоб упевнитися, що танкери ніяким чином не пов'язані з згаданою компанією або іншими санкціонованими групами.

Крім цього, така сама увага була приділена іншим суднам, які транспортують нафту з Росії, також як і "Совкомфлот". Наприклад, два танкери вже декілька тижнів очікують поруч з південно-азійським узбережжям і не мають жодної інформації про те, коли їм буде дозволено розвантажувати.

Також хочу зазначити, що нафтовий термінал у місті Дьортьол, що знаходиться на південному узбережжі Туреччини, на початку березня 2024 року повідомив про те, що остаточно відмовляється проводити операції з російською нафтою та нафтопродуктами.