США продовжують спричиняти падіння ціни на нафту.

  • 23.05.2024 08:45
  • 2 хвилини читання
США продовжують спричиняти падіння ціни на нафту.

Динаміка на ринку нафти залежить від багатьох факторів. Одним з найважливіших є попит і пропозиція на нафту. Крім того, на ціни нафти впливають політичні події, які можуть призвести до змін у виробництві або транспортуванні нафти. Також вплив на ринок мають природні катастрофи, геополітичні конфлікти та інші економічні фактори. Враховуючи всі ці чинники, можна передбачити, як буде розвиватися ринок нафти в майбутньому.

У четвер, 23 травня, ціни на нафту продовжують падати. Цю тенденцію спостерігають на ринку вже протягом четвертої торгової сесії поспіль. Сьогодні на ринок впливають обговорення центрального банку США.

Байден поставив ультиматум перед китайською криптофермою через ядерну зброю Сполучених Штатів.

Мовиться про те, що Федеральний резерв обговорює збільшення грошової політики (відсоткові ставки), якщо інфляція не зменшиться. Цей крок може вплинути на попит на нафту, згідно з інформацією від Reuters.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message",function(event){ if(event.data["datawrapper-height"] !== undefined){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0; i

За даними Bloomberg, ціни на нафту завершили торговельну сесію на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту сорту Brent торгуються за ціною 81,79 долара за барель (-0,13%).
  • Ф'ючерси WTI продаються за 77,38 долара за барель (-0,24%).

Вартість нафти зазнала змін.

Ціни на нафту Brent впали на 20 центів або 0,2%, до рівня 81,70 долара за барель. Сировина West Texas Intermediate також зазнала зниження у ціні на 29 центів або 0,4%, і тепер коштує 77,28 долара за барель. У минулу торгову сесію, 22 травня, обидва види нафти закінчили зниженням більше ніж на 1%.