США спричинили зниження цін на нафту, проте існує фактор Близького Сходу.

  • 27.06.2024 09:15
  • 2 хвилини читання
США спричинили зниження цін на нафту, проте існує фактор Близького Сходу.

Яка вартість нафти?

Під час торгів у четвер, 27 червня, ціна на нафту марки Брент впала на 6 центів або 0,1%. Тепер вартість сировини становить 85,19 долара за барель.

Ціна на нафту West Texas Intermediate знизилася на 10 центів, що становить 0,1%. Американська сировина торгується за 80,80 долара за барель, повідомляє Reuters. Обидві марки нафти завершили попередню торгову сесію з незначним зростанням.

Згідно з даними Bloomberg, поточні ціни на нафту зафіксувалися на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Brent торгуються за ціною 85,67 долара за барель, що є на 0,49% вище.
  • Контракти на нафту марки WTI торгуються за ціною 81,29 долара за барель зі зростанням на 0,48%.

За даними MarketWatch, з січня 2024 року ціна на нафту марки Brent збільшилася на 10,07%, тоді як американська нафта WTI подорожчала на 13,92% за той самий період.

Які чинники впливають на ринок нафти?

Ціна на нафту падає на ринку через несподіване зростання запасів у США, що викликало страхи щодо зниження попиту від найбільшого споживача цієї сировини у світі.

Але зниження цін на нафту було обмежене через страх, що можливе розширення військового конфлікту в Секторі Газа може негативно вплинути на постачання сировини з Близького Сходу.

Пам'ятаємо, що фахівці пояснили, скільки нафти залишилося в надрах Землі. Зокрема, вони розповіли про обсяги сировини, які будуть доступні для видобутку у майбутньому.