Такого ще ніколи не було: який рекорд встановив Bitcoin

  • 02.04.2024 15:46
  • 1 хвилина читання
Такого ще ніколи не було: який рекорд встановив Bitcoin

Біткойн встановив новий рекорд.

Курс біткоїна продовжує зростати вже сьомий місяць поспіль, що є надзвичайно позитивним явищем. За даними порталу Investing, вартість найпопулярнішої криптовалюти у світі в березні збільшилася на 16,8%. Це вперше зафіксований результат в історії криптовалют.

Навіть в ніч на 1 квітня, біткоїн піднявся до 71 444 доларів за монету. Проте, до ранку курс цифрової валюти опустився до 69 002 доларів за штуку. Усього новий історичний максимум для біткоїна склав практично 74 тисячі доларів, що було зафіксовано у березні 2024 року.

!функція(){"строгий режим";вікно.addEventListener("повідомлення",(function(а){якщо(void 0!==а.data["datawrapper-height"]){var е=document.querySelectorAll("iframe");for(var т in а.data["datawrapper-height"])for(var р=0;р<е.length;р++)якщо(е[р].contentWindow===а.source){var і=а.data["datawrapper-height"][т]+"px";е[р].style.height=і}}}))}();

Протягом першого місяця весни було зафіксовано наступні зміни, які стосувалися біткоїну:

  • Після досягнення нового піку, курс монети опустився до 61 тисяч доларів протягом кількох торгових сесій поспіль.
  • В кінці березня ціна біткоїну знову зросла до рівня у 70 тисяч доларів за одиницю.

У той час, коли цей матеріал був створений, курс біткоїна коливався на рівні 65 885 доларів за одну монету. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти складала 1,29 трильйона доларів, за даними Yahoo!Finance.

Думки фахівців щодо біткоїна

Фахівці з аналітичної платформи Santiment повідомили, що подорожчанню біткоїна значно сприяла активність великих гравців на ринку. За їх словами, вони включили режим "купівля" під час спаду ціни біткоїна після досягнення його найвищих значень.

Крім цього, глава найбільшої в світі інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінк дуже позитивно оцінює довгострокові перспективи Bitcoin. Він вважає, що ринок криптовалют рухається в напрямку більшої ліквідності та прозорості.