Тесла може стати найбільшою "мішенню" в сучасній історії і втратити понад 90% своєї вартості.

  • 04.04.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Тесла може стати найбільшою "мішенню" в сучасній історії і втратити понад 90% своєї вартості.

Мова йде про Петра Лекандера, який зазначив, що акції Tesla знаходяться в "мішку" і не демонструють, за його словами, ніякого росту. Він навіть додав, що є ймовірність банкрутства.

Інвестиції в сучасному світі є дуже важливим аспектом. Усіма повинні бути знані основні переваги і недоліки цього процесу.

Нові виклики випереджають Tesla.

Пер Лекандер визнав, що він продав акції Tesla з 2020 року. Більше того, на цьому тижні він виступив із новим попередженням для виробника електромобілів, чия ціна акцій знижується з початку поточного року.

Після звіту компанії за перший квартал 2024 року ситуація загострилася ще більше, оскільки зростає занепокоєння, зокрема, щодо попиту на автомобілі. Наприклад, за перші три місяці 2024 року компанія Ілона Маска зафіксувала серйозне зниження продажів вперше за 4 роки. На цьому тлі ринкова вартість компанії знизилася на 30 мільярдів доларів за день. Також постають питання щодо прихильності Маска до компанії.

За словами Лекандера, розпочинається кінець "бульбашки" Tesla. Він також стверджує, що це може стати найбільшою бульбашкою на фондовому ринку в історії. За прогнозом трейдера, акції компанії Ілона Маска можуть втратити вартість більше, ніж на 90%, знизившись до 14 доларів за штуку. Він також вбачає недоліки у бізнес-моделі Tesla.