Тесла може стати найбільшою "міхурою" в історії сучасності та втратити понад 90% своєї вартості.

  • 04.04.2024 12:00
  • 2 хвилини читання
Тесла може стати найбільшою "міхурою" в історії сучасності та втратити понад 90% своєї вартості.

Мова йде про Пера Лекандера, який висловив думку, що акції Tesla знаходяться у "бульбашці" і не показують, на його думку, жодних зростань. Він навіть додав, що є ймовірність банкрутства.

Важливість Інвестицій у сучасному світі: основні переваги та недоліки, які варто знати кожному.

Tesla стикається з новими викликами.

Пер Лекандер признався, що він продав акції Tesla з 2020 року. Більше того, на цьому тижні він виступив з новим попередженням для виробника електрокарів, акції якого падають в ціні з початку поточного року.

Ситуація ще більше загострилася після презентації звіту компанії за перший квартал 2024 року, оскільки зростає занепокоєння, зокрема, щодо попиту на автомобілі. Наприклад, за перші три місяці 2024 року компанія Ілона Маска зафіксувала значний спад у продажах вперше за 4 роки. На тлі цього, ринкова вартість компанії зменшилася на 30 мільярдів доларів протягом одного дня. Також постають питання щодо прихильності Маска до компанії.

За Лекандером, це може бути початок кінця "бульбашки" Tesla. Також він стверджує, що це може бути найбільшою "бульбашкою" на фондовому ринку в історії. За його прогнозом, є ймовірність, що акції компанії Ілона Маска знеціняться на понад 90% до 14 доларів за штуку. Він також вбачає недоліки у бізнес-моделі Tesla.