Tesla стала головною невдахою на американській біржі: які фінансові втрати зафіксувала компанія ілона Маска.

  • 19.03.2024 13:31
  • 2 хвилини читання
Tesla стала головною невдахою на американській біржі: які фінансові втрати зафіксувала компанія ілона Маска.

У 2024 році компанія Tesla розпочала з вигідної позиції, ставши новим членом "Великої сімки" - групи американських компаній, чиї акції значно випереджали інші цінні папери S&P 500 за темпами росту. Підсумками попереднього року було серйозне зростання виробника електрокарів.

Tesla стала головною невдахою індексу S&P 500.

Але після майже трьох місяців ситуація майже не змінилася. Починаючи з початку року, акції компанії Ілона Маска впали приблизно на 30%, зменшивши ринкову вартість компанії на 230 мільярдів доларів.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Крім того, у виробника електромобілів Tesla наразі найбільші збитки на біржі серед усіх компаній, які входять до індексу S&P 500. На світовому ринку компаній за рівнем капіталізації компанія Ілона Маска посідає 15 місце, повідомляє портал Global Ranking.

На момент написання цього матеріалу, акції компанії Tesla коштують майже 174 долари за штуку. За даними Yahoo!Finance, ринкова капіталізація компанії складає 553,5 мільярда доларів. Нагадаємо, що в 2024 році Ілон Маск втратив статус найбагатшої людини у світі, опустившись на третє місце. Наразі його капітал оцінюють у 188 мільярдів доларів за даними Bloomberg.