Трамп закликає "скасувати" угоду про надання допомоги Україні: як експерти роз'яснюють вплив колишнього президента

  • 05.02.2024 21:00
  • 2 хвилини читання
Трамп закликає "скасувати" угоду про надання допомоги Україні: як експерти роз'яснюють вплив колишнього президента

За даними Barron's, Дональд Трамп закликав республіканців не підтримувати двосторонню угоду щодо безпеки кордону та допомоги трьом вищезгаданим країнам. За його словами, варто розділити питання кордону та будь-яких форм іноземної допомоги. Зокрема, для України передбачено суму у 60 мільярдів доларів.

Експерти обговорюють вплив Трампа на угоду про кордон та зовнішню допомогу.

Ярослав Железняк зазначив, що Дональд Трамп має великий вплив на обговорення цієї проблеми, і його попередня заява вже створила перешкоди для прийняття необхідних змін у відповідному законопроєкті.

Також депутат зауважив, що, як і у будь-якій іншій політичній партії, представники ретельно орієнтуються на свого кандидата. Він вважає, що саме Трамп може бути президентським кандидатом від республіканців на наступних виборах.

Олег Пендзин стверджує, що Дональд Трамп повністю контролює Республіканську партію та має значну базу прихильників своєї політики. Економіст стверджує, що всі рішення та події, що відбуваються в Сенаті та Палаті представників США з боку Республіканської партії, будь-яким чином контролюються Дональдом Трампом.

Олег Пендзин також зазначив, що Трамп є людиною, яка має суперечливу репутацію, але він вважає недоцільним відкидати можливість допомоги від США, якщо він переможе на президентських виборах.