У Аргентині було укладено революційну угоду з біткоїном.

  • 23.01.2024 12:30
  • 2 хвилини читання
У Аргентині було укладено революційну угоду з біткоїном.

Після анулювання закону, який суворо регулював сектор нерухомості, в Аргентині з'явилася можливість для такого варіанту. Це рішення було прийняте президентом країни Хав'єром Мілеєм, який відомий своїми нетривіальними та радикальними рішеннями та заявами. Варто зазначити, що фінансові ринки Аргентини із задоволенням сприйняли перемогу цього політика на виборах.

Інвестиції з розумом та мінімальним ризиком є доречним вибором для вкладників. Особливо варто звернути увагу на так звані "нобелівські портфелі".

В Аргентині орендарі зможуть сплачувати за оренду житла в криптовалюті - біткоїнах.

Для обчислення будуть використовувати криптовалютну біржу Fiwind. Кожен місяць орендар повинен сплачувати суму, що еквівалентна 100 доларам. Оплату необхідно здійснювати протягом перших 5 днів кожного місяця.

Навіть якщо в Аргентині вперше було укладено договір про оренду житла з оплатою у криптовалюті біткоїн, сектор нерухомості вже використовував цифрові валюти для інших цілей. Наприклад, в країні вже були укладені угоди про продаж нерухомості за допомогою цифрових монет.

Крім того, раніше були новини про те, що влада в Аргентині матиме можливість емітувати свої криптоактиви. Тим часом президент Аргентини Хав'єр Мілей чітко заявив, що не намір заборонити випуск криптовалют в країні.

Додамо, що на момент створення цієї інформації, вартість біткоїна - найвідомішої цифрової валюти в світі - коливається на рівні 38 860 доларів за одиницю. Ринкова капіталізація цієї валюти становить 762 мільярди доларів. За даними CoinMarketCap, загальна ринкова капіталізація ринку криптовалют наразі складає 1,52 трильйона доларів.