У Білому домі повідомили, чи зможуть партнери замінити допомогу від США.

  • 16.02.2024 15:45
  • 2 хвилини читання
У Білому домі повідомили, чи зможуть партнери замінити допомогу від США.

На брифінгу радник президента Сполучених Штатів Америки з питань національної безпеки, Джейк Салліван, висловив свою думку щодо поточної ситуації.

Розглянемо цікаву тему, як швидко та ефективно захистити свої активи від можливої нової хвилі інфляції, яка може посотрясати Світ.

У Білому домі обговорюється надання допомоги Україні.

Згідно з думкою Саллівана, іншим країнам не вдасться замінити підтримку Сполучених Штатів Америки для України, навіть якщо вони стали діяти більш активно та взяли на себе певну частину допомоги. Американський посадовець закликав ставити правду на своєму місці та нагадав, що США несуть відповідальність за значну частину допомоги Україні.

Радник Байдена зауважив, що США повинні отримати повноваження для забезпечення України певними можливостями, якими володіє лише перша економіка світу, а також ресурсами, які допоможуть поповнити власні запаси.

Джейк Салліван також повідомив, що президент США Джозеф Байден особисто звернувся до спікера Палати представників із закликом проголосувати за законопроєкт якнайшвидше. За його словами, як тільки голосування досягне Палати представників, цей законопроєкт буде підтриманий на основі переважної більшості голосів обох партій.