У Європі щомісяця втрачається великий сектор, який коштує понад 1 мільярд євро: що саме відбувається?

  • 09.02.2024 13:46
  • 1 хвилина читання
У Європі щомісяця втрачається великий сектор, який коштує понад 1 мільярд євро: що саме відбувається?

Повідомляється, що з грудня 2022 року до кінця 2023 року європейські фонди нерухомості загалом знизилися на 10%, досягнувши 180,7 мільярда євро. Втрату коштів було зафіксовано протягом 11 місяців поспіль.

Цікаво Від кави до кока-коли: як заробити капітал завдяки улюбленим напоям Цікаво, як можна заробити гроші на улюблених напоях - від кави до кока-коли.

Інвестори масово перекладають гроші з одного розділу.

В загальному, щомісячно інвестори виводять з фондів нерухомості понад 1 мільярд євро. Така ситуація виникла через скорочення попиту і зростання вартості кредитів, що викликає занепокоєння щодо оцінки комерційної нерухомості.

Крім того, цього тижня побоювання інвесторів щодо ринку комерційної нерухомості США перекинулися на Європу. Основна причина цього полягає у тому, що облігації від Deutsche Pfandbriefbank AG та інших кредиторів впали через їхню участь на цьому ринку.

Також повідомляється, що фонди нерухомості становлять загрозу для фінансової стабільності, оскільки вони складають 40% комерційного ринку нерухомості в Єврозоні, зазначили посадовці з Європейського центрального банку на 2023 рік.