У Китаї люди активно купують золото незважаючи на серйозні проблеми.

  • 01.05.2024 16:45
  • 2 хвилини читання
У Китаї люди активно купують золото незважаючи на серйозні проблеми.

На цей час Китай випередив Індію і став найбільшим покупцем золота у світі. Обидві країни змагалися за лідерство в цьому показнику протягом багатьох років.

У США було оголошено вирок засновнику найбільшої криптобіржі у світі. Як він відреагував на це і які у нього нові плани?

Чому в Китаї велике попит на золото?

Китайська економіка намагається відновитися після пандемії коронавірусу, а юань за останній рік ослаб приблизно на 5% відносно американського долара. Це поставило перед звичайними споживачами виклик.

У результаті китайські споживачі все більше звертають увагу на золото. Навіть знецінення юаня не заважає цьому, що робить дорогоцінний метал ще дорожчим. Все від центробанку країни до простих людей продовжують купувати золото.

Інвестори з покоління Z також долучаються до нового тренду, оскільки вони шукають альтернативні можливості інвестування, оминайчи фондовий ринок в Китаї, який останнім часом був дуже нестабільним.

Слід відзначити, що золото вважається цінним активом-убежищем. Необхідно нагадати, що в середині квітня золото вперше в історії подорожчало понад 2400 доларів за унцію. Це сталося також через збільшення попиту внаслідок економічної та геополітичної нестабільності.