У Сполучених Штатах Америки було зафіксоване несподіване зменшення запасів нафти, що суттєво позначилося на ринку нафти.

  • 21.03.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
У Сполучених Штатах Америки було зафіксоване несподіване зменшення запасів нафти, що суттєво позначилося на ринку нафти.

Яка ціна бареля нафти?

У четвер, 21 березня, нафта Brent коштує 85,92 долара за барель. Ціна на сировину знизилася на 3 центи. Йдеться про травневі ф'ючерси на нафту. Спад на попередній торговій сесії склав 1,6%.

Зверни увагу на успішних жінок у світі фінансів: імена, які важливо знати кожному.

У той же час американська нафта WTI втратила вартість на 10 центів або 0,1%. Ціна на сировину скоротилася до 81,17 долара за барель, за даними Reuters. Попереднього дня ці ф'ючерси втратили у вартості на 1,8%.

За даними Bloomberg, ціни на нафту сягають таких значень:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за ціною 85,80 долара за барель (-0,17%).
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються по ціні 81,08 долара за барель (- 0,23%).

Основні трансформації на ринку нафти

Загалом ситуація на ринку нафти у четвер є досить стабільною, оскільки сталося неочікуване зменшення запасів нафти у США і Федеральний резерв залишив свій прогноз щодо зниження ставок на цей рік.

Мова йде про три зниження процентної ставки у 2024 році. Ця ініціатива регулятора може сприяти економічному зростанню, що є позитивним сигналом для ринку нафти, за даними Reuters.