У США було оголошено вирок засновнику найбільшої криптобіржі у світі: як він відреагував і які нові плани в нього є.

  • 01.05.2024 14:46
  • 2 хвилини читання
У США було оголошено вирок засновнику найбільшої криптобіржі у світі: як він відреагував і які нові плани в нього є.

У вівторок, 30 квітня, у Сіетлі, штат Вашингтон, виніс вирок Чанпену Чжао, якого в криптосвіті відомого як CZ.

Рішення у справі засновника Binance

Засновник криптобіржі Binance має пройти покарання в ув'язненні на протязі 4 місяців. Проте Мін'юст США вимагав в суді від Чжао ув'язнення на 36 місяців у справі про порушення біржею Binance федеральних санкцій і законів США про відмивання грошей.

Під час розгляду справи суддя не погодився з рекомендаціями від Міністерства юстиції США щодо збільшення покарання для бізнесмена. Зокрема, посадовець Феміди заявив, що немає доказів того, що Чанпен Чжао було проінформовано про незаконну діяльність у Binance. Також суддя зазначив наступні аспекти:

  • CZ визнав свою вину у цій справі.
  • Особливості чоловіка є пом'якшувальними.

Слова в суді та майбутні плани.

Чанпен Чжао зробив заяву в суді за кілька хвилин до оголошення вироку. Він зазначив, що першим кроком до взяття на себе відповідальності є повне визнання помилок. Він також підкреслив важливість наявності надійної програми боротьби з відмиванням грошей і нагадав про те, що саме тому доручив криптобіржі Binance співпрацювати з розслідуванням.

Після оголошення вироку суду CZ опублікував пост в соціальній мережі X, де він подякував за підтримку і заявив, що завершить цей етап свого життя, зосередиться на освіті. Він також повідомив, що залишиться пасивним інвестором і власником криптовалюти, оскільки, за його словами, галузь увійшла у новий етап.