У США було зафіксовано два важливих рекорди на фондовій біржі: причому тут Apple?

  • 12.06.2024 09:30
  • 3 хвилини читання
У США було зафіксовано два важливих рекорди на фондовій біржі: причому тут Apple?

Рекордні показники двох біржових індексів - S&P 500 та Nasdaq Composite - були досягнуті завдяки зміцненню позицій на ринку акцій Apple, які зафіксували новий максимум.

Як змінилася вартість акцій компанії Apple.

Торги у вівторок, 11 червня, цінні папери компанії Apple завершилися із зростанням на 7%. Вартість акцій зупинилася на рівні 207,15 долара за штуку, що стало новим рекордом для компанії на біржі. Акції технологічного гіганта різко підвищилися після оголошення про їхні плани та досягнення в секторі штучних технологій.

На важливу тему! Американський технологічний гігант також повернув собі друге місце у рейтингу найдорожчих компаній світу. На початку червня виробника iPhone випередила компанія Nvidia. На момент написання цього матеріалу, ринкова капіталізація Apple складає 3,1 трильйона доларів, повідомляє Global Ranking.

Нагадаємо, що перша реакція інвесторів на презентацію Apple на щорічній конференції розробників була досить негативною. Серед іншого, компанія представила нову систему штучного інтелекту та оголосила про партнерство з OpenAI. Цінні папери компанії втратили майже 2% своєї вартості, опустившись до 193,12 долара на біржі у Нью-Йорку.

Підвищення цін на продукцію компанії Apple вразило американський фондовий ринок.

У цілому індекс S&P 500 підвищився під час торгової сесії на 0,27%, завершивши день на рівні 5,375,32 пункту, тоді як індекс Nasdaq збільшив свої позиції на 0,88%, досягнувши 17,343,55 пункту.

Обидва індекси досягли нових історичних максимумів на ринку впродовж дня. Проте промисловий індекс Dow Jones, який складається з 30 компаній, втратив 120,62 пункту, або 0,31%, і закрився на рівні 38 747,42 пункту.

Інші досягнення у біржових індексах:

  • Нагадаємо, що у травні 2024 року індекс Dow Jones Industrial Average вперше в історії досягнув рівня в 40 тисяч пунктів. Одним із ключових чинників, що сприяв подоланню цієї історичної позначки, був ріст вартості акцій Walmart.
  • Крім цього, недавно новий рекорд досяг британський індекс FTSE 100. Основним стимулом стала заява про плани нафтової компанії Shell.