У судових баталях Трампа виникла несподівана й різка зміна: суд зменшив розмір застави для колишнього президента.

  • 25.03.2024 17:00
  • 1 хвилина читання
У судових баталях Трампа виникла несподівана й різка зміна: суд зменшив розмір застави для колишнього президента.

Що відомо про заставу, яку має виплатити Дональд Трамп Є деякі відомості про заставу, яку повинен буде виплатити президент США Дональд Трамп.

Після вироку у справі про шахрайство, Трамп повинен сплатити 454 мільйони доларів, відповідно до рішення суду. У разі невиконання цієї вимоги, майно Trump Organization може бути конфісковане штатом Нью-Йорк.

Раніше стало відомо, що 30 компаній-поручителів відмовились задовольнити запит Трампа про заставу. Підкреслюють, що це рішення розвіє міф про Трампа як успішного бізнесмена.

Нова розвиток у справі Трампа

Також BBC повідомляє, що Дональд Трамп успішно виборов зниження суми застави в Апеляційному суді, оскільки він має намір оскаржити рішення у судовому порядку у справі про шахрайство в Нью-Йорку. Суму застави зменшили з 454 мільйонів до 175 мільйонів доларів.

Трамп повинен сплатити зазначену вище суму протягом 10 днів, а також мати можливість оскаржити рішення першої інстанції. Також важливо відзначити, що юридична команда колишнього президента раніше повідомляла, що він не зміг забезпечити заставу від приватної компанії на повну суму.