У Великій Британії висунули ще одну ідею боротьби з піратським флотом Росії.

  • 17.06.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
У Великій Британії висунули ще одну ідею боротьби з піратським флотом Росії.

Наголосимо, що Девід Кемерон розповів журналістам про політику санкцій стосовно Росії та компаній, осіб, які надають їй допомогу перед самітом G7, що відбувся з 13 по 15 червня 2024 року в Італії.

Економічні дані з Китаю, які були відомі, не відповідали очікуванням щодо попиту, що в свою чергу вразило на вартість нафти.

Камерон намагається відстежити і знищити тіньовий флот Росії.

Представник уряду повідомив, що Міністерство закордонних справ Великої Британії активно співпрацює з іншими країнами Європи, щоб ввести санкції проти російських компаній та осіб, які підтримують агресора в його воєнних діях проти України.

Політик заявив, що санкції не обмежуються лише компаніями з Великої Британії або Європи, а також включають у себе юридичні особи з Китаю, Туреччини, Киргизстану або навіть Ізраїлю, якщо вони постачають матеріали подвійного призначення для російської військової техніки.

Ще однією ціллю, на яку вказав Камерон, є тіньовий флот, яким незаконно перевозять російську нафту по всьому світу. За його словами, потрібно полювати на ці танкери. Камерон заявив, що кожного разу, коли танкери з російською нафтою наближатимуться до італійського порту, він хоче бути впевнений, що їх заблокують.

Сполучені Штати Америки сильно ударили по Росії.

Нагадаємо, що Сполучені Штати Америки на попередньому тижні ввели нові обмеження проти Росії. Зокрема, американський Мінфін додав до списку санкцій Московську фондову біржу, Національний кліринговий центр та Національний розрахунковий депозитарій Росії. Головна причина - повномасштабна війна Росії проти України.