Українські безпілотники призупинили роботу 12% нафтових установок Росії, – повідомляє Bloomberg.

  • 13.03.2024 19:15
  • 2 хвилини читання
Українські безпілотники призупинили роботу 12% нафтових установок Росії, – повідомляє Bloomberg.

Останні два дні вражають атаки, які вчинила Україна, особливо важливою є їхня сила впливу на Росію. Наслідки цих дій виявилися надзвичайно серйозними для Росії.

Цінний спадок легендарних інвесторів: які поради допоможуть накопити капітал.

Атаки українських безпілотників зачіпнули 12% нафтових об'єктів Росії.

Загалом українські безпілотники "поставили на паузу" одразу три нафтопереробні заводи, що знаходяться у глибині Росії. Атаки прокоментував навіть Володимир Путін. Він заявив, що ця операція була "спрямована на розгортання його президентських виборів". За детальнішою інформацією про так звані вибори в Росії можна переглянути тут.

Зокрема, однією з мет ціль став Рязанський нафтопереробний завод, розташований близько за 200 кілометрів від Москви. В результаті завод був змушений припинити роботу двох установок первинної переробки нафти, за даними Reuters з посиланням на осіб, які обізнані з ситуацією.

Потужність заводу оцінюється у 17,1 мільйона тонн на рік, або близько 340 тисяч барелів на день. Саме цей завод є ключовим постачальником моторного палива для численних російських регіонів. Окрім того, ще два об'єкти стали "жертвами" дронів.

  • На півдні Ростовської області через напади безпілотників також призупинив свою роботу менший Новошахтинський нафтопереробний завод.
  • Також варто зазначити про відмову у роботі заводу Norsi ПАТ "Лукойл", що спричинила подібний інцидент день раніше.

Слід відзначити, що на три об'єкти, які були вражені українськими безпілотниками за останні два дні, припадає близько 12% нафтопереробних потужностей Росії.