Україну відвідує впливовий банк з країни, яка також була атакована Росією.

  • 28.04.2024 21:46
  • 2 хвилини читання
Україну відвідує впливовий банк з країни, яка також була атакована Росією.

У лютому цього року грузинська група банків TBC Bank звернулася до Антимонопольного комітету України із відповідним запитом, як повідомив глава комітету Павло Кириленко. Компанія повторно подала запит в березні.

На відзнаку необхідно зазначити, що Туреччина активно веде переговори з компанією ExxonMobil і необхідно зануритися в ці діалоги з російськими інтересами.

Могутній грузинський банк розширює свою присутність в Україні.

25 квітня 2024 року АМКУ виніс рішення дозволити TBC Bank Group придбати платіжний сервіс Fondy Payments Ltd, у якого є понад 20 тисяч клієнтів-торговців в інтернеті.

За даними Forbes, ця компанія є одним з основних учасників у ринку електронної комерції, що надає різноманітні платіжні рішення для онлайн та офлайн бізнесу. Сума угоди оцінюється приблизно в 5 мільйонів євро.

Що відомо про Групу банків TBC

  • ТБС банк вважається одним з найбільших банків в Грузії;
  • Приблизно 40% активів галузі припадає на кредитора.
  • У банку є 13 відділень і 32 сервісних центри в Грузії.

Банк TBC був заснований у 1992 році, а в 2019 році почав свою діяльність у Узбекистані. Цінні папери групи TBC Bank торгуються на Лондонській фондовій біржі. На момент написання цього матеріалу, ринкова капіталізація банку перевищує 1,8 мільярда фунтів стерлінгів, повідомляється на Лондонській фондовій біржі.