Уряд Сінгапуру звинувачують у "недружній поведінці" через відмову надати концерт Тейлор Свіфт: чому інші країни обурені

  • 07.03.2024 15:45
  • 2 хвилини читання
Уряд Сінгапуру звинувачують у "недружній поведінці" через відмову надати концерт Тейлор Свіфт: чому інші країни обурені

Країни регіону обвинувачують Сінгапур у "недружній поведінці" через ексклюзивну угоду, яку він уклав з організаторами концертів Тейлор Свіфт під час туру "The Eras". Справа в тому, що співачка не виступила в жодній іншій країні Південно-Східної Азії.

Зверніть увагу на Спадок легендарних інвесторів: які поради допоможуть накопичити капітал.

Скандал з Тейлор Свіфт вразив Сінгапур.

Представники влади у Таїланді та Філіппінах висловили своє обурення цією ситуацією. За словами прем'єр-міністра Таїланду Сеттха Тхавісіна, Сінгапур заплатив американській співачці близько 3 мільйонів доларів за кожний з шести концертів, які вона відіграла в країні.

Під час виступу у Палаті представників Філіппін Джої Сальседа зазначив, що угода, укладена між Сінгапуром та організаторами, є "поведінкою, яку хороші сусіди б не виявили".

Прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сяньлун також висловив свою думку щодо заяв чиновників з сусідніх країн та виокремив деякі аспекти, що стосуються угоди з Тейлор Свіфт.

  • Він підтвердив, що агентства уклали угоду зі співачкою про те, що Сінгапур стане її єдиною зупинкою в Південно-Східній Азії.
  • Політик зазначив, що знаменитостям було запропоновано певні вигоди та допомагали у укладенні угоди між сторонами.
  • Згідно з ним, ця угода виявилася дуже успішною. При цьому Лі Сяньлун підкреслив, що не вбачає в цьому жодної недружньої дії.

Чому Тейлор Свіфт важлива для всієї країни

Справа в тому, що приїзд співачки до країни та міста напряму впливає на економіку через приплив коштів. Наприклад, збільшується попит на бронювання житла та квитків на концерти.

За даними експертів, 70% гостей прилітають з-за кордону, щоб відвідати захід і витратять близько 370 мільйонів доларів. Загалом тур співачки може приносити до 10% ВВП Сінгапуру.