В Америці продадуть збанкрутілий банк з активами на мільярди доларів.

  • 29.04.2024 11:15
  • 2 хвилини читання
В Америці продадуть збанкрутілий банк з активами на мільярди доларів.

Продаж Republic First Bancorp схвалив Департамент банківської справи та цінних паперів Пенсильванії. Право на цю угоду отримав банк Fulton.

Що відомо про активи Republic First Bancorp Підприємство Republic First Bancorp є однією з найбільших фінансових установ у Сполучених Штатах Америки. Воно спеціалізується на наданні банківських послуг, таких як кредитування, зберігання грошей та інвестиційні операції. Це підприємство має значні активи, які включають в себе грошові кошти, цінні папери, нерухомість та інші майнові цінності. Активи Republic First Bancorp допомагають забезпечувати фінансову стійкість компанії та дозволяють їй надавати клієнтам широкий спектр послуг. Усі активи Republic First Bancorp підлягають строгому контролю та управлінню, щоб забезпечити їх ефективне використання та максимальний прибуток для компанії.

До кінця 2024 року активи банку були оцінені майже в 6 мільярдів доларів, а депозити - у 4 мільярди доларів. Згідно з даними Федеральної корпорації страхування депозитів, збитки від банкрутства кредитора складатимуть 667 мільйонів доларів.

Наразі вiдомо, що Fulton Bank, який є частиною Fulton Financial Corp, придбає всі активи Republic Bank та практично усі їх депозити. На момент написання цього матерiалу, ринкова капіталізація Fulton Financial Corp складає понад 2,5 мільярда доларів, а вартість акцій коливається навколо 15,62 долара за штуку, за даними Yahoo!Finance.