В Аргентині була укладена революційна угода з використанням біткоїна.

  • 23.01.2024 12:31
  • 2 хвилини читання
В Аргентині була укладена революційна угода з використанням біткоїна.

Така можливість в Аргентині з'явилася після відміни закону, який передбачав жорстке регулювання у сфері нерухомості. Відповідні розпорядження видав президент Аргентини Хав'єр Мілей, відомий своїми радикальними й нестандартними рішеннями та заявами. Нагадаємо, що фінансові ринки країни позитивно відреагували на перемогу політика на виборах.

Важливо звернути увагу на "нобелівські портфелі" - інвестиції з розумом та мінімальним ризиком.

У Аргентині будуть приймати біткойни як оплату за оренду житла.

Для розрахунку будемо використовувати криптовалютну біржу Fiwind. Кожного місяця орендар повинен сплачувати суму, яка дорівнює 100 доларам. Оплату необхідно здійснювати протягом перших п'яти днів кожного місяця.

Хоча в Аргентині було укладено перший договір оренди житла з оплатою у біткойнах, сектор нерухомості вже використовував криптовалюти для інших цілей. Наприклад, в країні вже були укладені угоди про продаж нерухомості за цифрові монети.

Крім того, раніше з'являлася інформація про те, що місцева влада в Аргентині зможе випускати свої криптоактиви. Президент Аргентини Хав'єр Мілей відкрито заявив, що не має наміру блокувати випуск криптовалют в країні.

Варто зазначити, що на час створення цього матеріалу вартість найвідомішої цифрової монети у світі - біткойна - коливається на рівні 38 860 доларів за одну штуку. Ринкова капіталізація цієї монети складає 762 мільярди доларів. Слід зазначити, що загальна ринкова капіталізація криптовалютного ринку за даними CoinMarketCap становить 1,52 трильйона доларів.