В Україні планується збільшити видобування нафти до 2024 року. Буде розроблений план дій на цей період.

  • 13.02.2024 14:46
  • 1 хвилина читання
В Україні планується збільшити видобування нафти до 2024 року. Буде розроблений план дій на цей період.

Всього "Укрнафта" планує збудувати 30 нових свердловин до 2024 року. Підготовка для початку буріння вже почалася, а сам процес планується розпочати приблизно у березні.

Важливе уваги приділяти готовності до будь-чого: як вже зараз позаботитись про своє фінансове майбутнє на вигідних умовах.

Укрнафта вже закладає плани на збільшення видобутку на рік 2024.

Наприклад, компанія "Укрнафта" уже розпочала будівництво трьох свердловин на Заході України. У результаті торгів на Prozorro відповідальна за будівництво є ТОВ "Навігатор".

Повідомляється, що діапазон глибини свердловин становить від 1 102 до 1 211 метрів. Предполагають, що початковий загальний видобуток нафти з усіх трьох джерел буде становити близько 80 тонн нафти на добу.

"Укрнафта" також повідомила, що роботи будуть проводитися послідовно. Усі подальші дії будуть залежати від результатів буріння попередніх свердловин. Цікавим фактом є те, що компанія оголосила про запуск нової свердловини на Сході України наприкінці 2023 року. Завдяки використанню власних технологій "Укрнафті" вдалося заощадити мільйони гривень.