Величезний обвал на крипторинку: наскільки глибоко впали біткоїн та Ефіріум.

 • 24.06.2024 12:46
 • 2 хвилини читання
Величезний обвал на крипторинку: наскільки глибоко впали біткоїн та Ефіріум.

Початок спаду цін на криптовалюти був зумовлений початком інвесторами уважніше ставитися до ризикованих активів.

На Балтійському морі зібралися російські кораблі, які можуть вплинути на рішення про скасування санкцій зі сторони Великобританії.

Що відбувається з біткоїном - питання, яке часто постає у людей, які цікавляться криптовалютами. Варто зазначити, що цей цифровий актив може коливатися у вартості, залежно від різних чинників, таких як попит і пропозиція на ринку, новини та регулювання уряду. Також важливо враховувати технічні характеристики біткоїна, такі як кількість видобутого блоків і складність майнінгу. У будь-якому випадку, саме через цю нестабільність біткоїн досить популярний серед трейдерів та інвесторів як складний, але водночас перспективний інвестиційний актив.

Протягом останніх 24 годин флагманом криптовалютного ринку, біткойн, було відзначено зниження ціни на 5,19%, та його вартість зараз становить 60 995 доларів за одиницю, згідно з даними CoinMarketCap. Напригаду, в середині квітня ця криптовалюта досягла нового історичного рекорду - майже 74 тисяч доларів за одиницю, через зростання попиту внаслідок схвалення спотових біржових фондів у США.

Старший аналітик ринку від компанії FxPro зазначив, що немає видимих технічно важливих рівнів підтримки біля 60 тисяч доларів, як і раніше. Він зауважив, що "ведмедям" на ринку, які активізуються під час знецінення активів, буде складніше діяти. Експерт також відзначив, що наступний важливий рівень для цієї монети розташовується на рівні 58 тисяч доларів.

Функція! Абсолютний режим суворості; вікно.addEventListener("повідомлення",(функція(a){якщо (не визначено===a.data["висота datawrapper"]){var e=document.querySelectorAll("iframe");для (var т у a.data["datawrapper-height"])для (var r=0; r

Як змінилася ціна біткоїна протягом 12 місяців.

 • Протягом п'яти днів ціна криптовалюти знизилася на 8,37%.
 • Падіння за місяць становить 11,81%.
 • За три місяці біткоін втратив 14,03% своєї вартості.
 • Починаючи з початку 2024 року, ціна цифрової валюти зросла на 45,26%.
 • В річному вимірі монета збільшила свою ціну майже на 102%, як свідчать дані Market Watch.

Як змінився курс Ethereum?

Друга за популярністю криптовалюта на ринку - Ethereum - також показує від'ємну динаміку. Цифрова валюта подешевшала на трохи більше, ніж 5% за останні 24 години і торгується на рівні 3314 доларів за одиницю.

Нагадаємо, у 2024 році Комісія з цінних паперів та бірж США зробила перший крок до схвалення біржових фондів для Ethereum. Остаточне вирішення цього питання очікують до кінця літа. Перед прийняттям рішення американського регулятора, курс Ethereum наблизився до свого історичного максимуму.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", function(event){ if(event.data["datawrapper-height"]){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0; i

Рух Ethereum протягом 12 місяців:

 • За останні п'ять днів вартість криптовалюти знизилася на 5,69%.
 • За місяць ціна монети знизилася на 14,76%.
 • Цифрова валюта втратила 8,67% своєї вартості протягом трьох місяців.
 • Починаючи з січня 2024 року, цифрова валюта подорожчала на 44,90%.
 • Протягом 12 місяців ціна Ethereum зросла майже на 79%, за даними Market Watch.

На криптовалютному ринку відзначається від'ємна динаміка, яка також вплинула на цифрові монети. Специфічно, ціна криптовалюти Solana знизилася на 5,44%, Cardano втратила 3,78% своєї вартості, а Dogecoin подешевшав на 5,74%, за даними CoinMarketCap. Загалом, загальна капіталізація ринку криптовалют скоротилася на 4,69% до 2,24 трильйонів доларів за останню добу.