Величезний обвал на криптовалютному ринку: наскільки сильно впали біткоїн та Ефіріум.

 • 24.06.2024 12:46
 • 2 хвилини читання
Величезний обвал на криптовалютному ринку: наскільки сильно впали біткоїн та Ефіріум.

Зниження цін на криптовалюту розпочалося через те, що інвестори стали обережніше відноситися до ризикованих активів.

У Балтійському морі зібралися російські кораблі, які можуть вплинути на рішення щодо санкцій з боку Британії.

Що відбувається з біткоїном?

Протягом останніх 24 годин флагманом ринку криптовалют, біткойн, виявився спад у ціні на 5,19% і тепер торується на рівні 60 995 доларів за монету, за даними CoinMarketCap. Необхідно зазначити, що в середині квітня ця криптовалюта зазнала нового історичного рекорду на ринку - майже 74 тисячі доларів за монету, завдяки зростанню попиту після схвалення спотових біржових фондів у США.

Ведучий аналітик ринку від FxPro повідомив, що технічно важливі рівні підтримки на ринку в районі 60 тисяч доларів не помітні, як і раніше. Він вважає, що "ведмедям" буде важко діяти, оскільки вони активізуються під час знецінення активів. Експерт також відзначив, що наступний значущий рівень для монети коливається на рівні 58 тисяч доларів.

!function(){"use strict";window.addEventListener("message",(function(a){if(void 0!==a.data["datawrapper-height"]){var e=document.querySelectorAll("iframe");for(var t in a.data["datawrapper-height"])for(var r=0;r

Як змінилася ціна біткоїна протягом 12 місяців.

 • Протягом 5 днів курс криптовалюти знизився на 8,37%.
 • За місяць спад вартості становив 11,81%.
 • За три місяці курс біткоїна знизився на 14,03%.
 • Починаючи з початку 2024 року, цифрова валюта подорожчала на 45,26%.
 • У річному розрахунку ціна монети зросла на майже 102%, як повідомляє Market Watch.

Як змінився курс Ethereum?

На крипторинку відзначається друга за популярністю монета - Ethereum - також показує від'ємну динаміку. Цифрова валюта здешевшала на трохи більше, ніж 5% за останню добу та торгується на рівні 3314 доларів за одиницю.

Нагадаємо, у 2024 році Комісія з цінних паперів та бірж США зробила перший крок у напрямку схвалення біржових фондів для Ethereum. Остаточне вирішення цього питання очікується до кінця літа. Перед прийняттям рішення американського регулятора, курс Ethereum піднявся майже до історичного максимуму.

(function() { 'use strict'; window.addEventListener("message", (function(event){ if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } })); })();

Рухова сила Ethereum за 12 місяців:

 • Протягом останніх п'яти днів ціна криптовалюти знизилася на 5,69%.
 • За один місяць ціна монети знизилася на 14,76%.
 • Протягом трьох місяців цифрова валюта втратила 8,67% вартості.
 • Починаючи з січня 2024 року, ціна цифрової монети збільшилася на 44,90%.
 • Протягом 12 місяців Ethereum подорожчав майже на 79%, зазначають дані Market Watch.

На криптовалютному ринку зафіксовано від'ємну динаміку, також цифрові монети не встигли уникнути цього. Солана подешевшала на 5,44%, Cardano зазнала втрат у ціні на 3,78%. Крім того, Dogecoin також зазнав зниження на 5,74%, за даними CoinMarketCap. Загалом, ринкова капіталізація криптовалют скоротилася на 4,69%, до рівня 2,24 трильйони доларів за останню добу.