Відкрити рахунок в Tickmill

  • 14.11.2023 09:30
  • 5 хвилин читання
Відкрити рахунок в Tickmill

Про Тікміл

Непогані торгові умови на рахунку ECN Pro, низька комісія та й спреди невеликі. Верифікували обліковий запис швидко, підтримка відповідає протягом декількох годин, що радує.

Стаття являє собою збірку наявних на сьогоднішній день в мережі Інтернет доказів належності даного брокера від звичайних форекс брокерів.
Така політика допомогла брокеру швидко розвиватися та багато в чому випередити своїх конкурентів.
Зарахували того ж дня, почав торгувати, сподобалось.
Спочатку компанія приваблює привабливими умовами торгівлі та практично ідеально виконаним сайтом.
У 2015 році у нової, на той момент, компанії Tickmill значно побільшало клієнтів за рахунок реструктуризації естонського брокера Armada Markets.
Ще один підрозділ компанії зареєстрований на Сейшельських островах та регулюється місцевою комісією FCA SC.
Стандартні функціональні можливості forex брокери доповнили унікальним плагіном Autochartist.
Пишу тут про три компанії, кожна привертає увагу саме своєю можливістю. Загалом у тих, хто вміє торгувати на межі форекс можливостей, є непогані шанси підняти не тільки віртуальний депозит, а й реальний призовий капітал. Демо-конкурс трейдерів, який передбачає призовий фонд на доларів і цілих 891 призове місце – це класна можливість увійти в призи. Ну самі подумайте, скільки там тих учасників, з одного боку. З іншого, це говорить про те, що у брокера дуже багато клієнтів.

Демо-конкурс трейдерів

У ньому автоматично бере участь кожен трейдер із балансом від 500 доларів. Чим краще торгуватимете і керуватимете ризиками, тим більше шансів потрапити до списку кращих і отримати 1000 доларів. Якщо ви вирішите вносити депозит за допомогою кредитної/дебетової картки, врахуйте, що вивести назад можна тільки ту суму, яка була депонована. Решту коштів можна вивести на будь-який електронний гаманець.

Тікмілл

Торгові умови, які готові запропонувати трейдерам, готовим відкрити рахунок на сайті Tickmill на сьогоднішній день вважаються одними з найбільш вигідних. Багато в чому це пов'язано з наявністю вузьких спредів, миттєвого виконання та безпосереднього регулювання послуг. Саме тому брокера Tickmill можна розглядати клієнтам як надійного партнера при організації довгострокового співробітництва. Як єдиний недолік, на який можна загострити увагу всім клієнтам, виділяють можливе втручання брокера, що виражається в обмеженні плеча.

Торгові умови від Брокера
У будь-якому разі, шанси на здобуття премії зростають. Звичайно, найвища ймовірність заробити не мільйон і не максимум премію за розміром, а лише десять доларів, зате понад вісімсот людей отримають по десяточку доларів. Не знаю, скільки це важливо для вас, але брокер пропонує змагатися на віртуальних рахунках.

Мінуси Тікміл

Один із перших мінусів компанії – невеликий вибір варіантів для поповнення рахунку. Внести депозит можна лише банківським переказом, кредитною карткою, платіжною системою Skrill або Neteller. Рахунок PRO можна відкрити з вкладеннями від 100 USD. Спреди тут від нульових, тому брокер заробляє на комісії. Вона складає 2 долари за кожні проторговані 100 тисяч доларів на угодах.

Заповніть Форму, щоб відкрити рахунок у Tickmill
Для більшості трейдерів, на лотах 0,1-1, виконання наказів є моментальним, незалежно від стану ринку. На лотах більше 3-5 та вище не пробував на реальному рахунку. Незалежно від типу угод Тікмілл жодного разу мені не викотили пред'явивши і жодного разу не скасували угоди.

Форекс Брокер Tickmill
Для надання послуг форекс-брокера на території Європи оформлено ліцензію кіпрського CySEC. Південноафриканське підрозділ Tickmill South Africa Ltd працює за виданою в ПАР ліцензії № FSP 49464. Все це актуально для будь-яких форекс брокерів, у тому числі і Тікмілл. На просторах інтернету можна знайти різні відгуки.