Відома компанія, що є невід'ємною частиною життя кожної людини, оголосила про виплату перших в історії дивідендів.

  • 26.04.2024 12:46
  • 1 хвилина читання
Відома компанія, що є невід'ємною частиною життя кожної людини, оголосила про виплату перших в історії дивідендів.

Протягом перших трьох місяців цього року компанія Alphabet зафіксувала зростання як виручки, так і чистого прибутку. Технологічний гігант також оголосив про свої перші в історії дивіденди.

Потрібно звернути увагу на причину подорожчання нафти на ринку.

У першому кварталі 2024 року материнська компанія Google успішно завершила свою роботу.

У першому кварталі року Alphabet заробила 80,54 мільярда доларів, що на 10 мільярдів доларів більше, ніж у попередньому році за цей же період.

Чистий прибуток американської корпорації становив 23,66 мільярда доларів, що на 8,61 мільярда доларів більше, ніж у попередньому році, коли він склав 15,05 мільярда доларів. Прибуток на одну акцію становив 1,89 долара.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", (function(event){ if(typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined'){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0; i

Чому Alphabet почне виплачувати дивіденди? Alphabet почне виплачувати дивіденди з метою задоволення акціонерів після успішних фінансових результатів компанії. Це рішення прийнято для стимулювання інвесторів та підтримки їх інтересів в майбутньому. Дивіденди є часткою прибутку компанії, яка розподіляється серед акціонерів у вигляді виплати. Крім того, це може сприяти підвищенню капіталізації компанії та залученню нових інвесторів.

Компанія Alphabet оголосила про намір виплатити свої перші квартальні дивіденди в історії у розмірі 20 центів на кожну акцію. Ця операція запланована на 17 червня. Цей крок став можливим після того, як компанія Meta, заснована Марком Цукербергом, прийняла рішення виплатити свої перші дивіденди в лютому.

Також техгігант згодився на додатковий викуп своїх акцій класів A та C. Материнська компанія Google планує викупити ці цінні папери на суму 70 мільярдів доларів.

Техногігант побив новий рекорд.

Після оприлюднення квартального звіту акції компанії Alphabet подорожчали майже на 16%. Це призвело до зростання капіталізації корпорації на 300 мільярдів доларів, що перевищило рівень у 2 трильйони доларів. Таким чином, материнська компанія Google досягла історичного максимуму за обсягом капіталізації на ринку.

На момент створення цього матеріалу, акції Alphabet торгуються на рівні 158 доларів за штуку. Цінні папери подешевшали приблизно на 2%. Поточна ринкова капіталізація техгіганта становить 1,95 трильйона доларів, згідно з даних GlobalRanking. Наразі Alphabet знаходиться в першій п'ятірці найдорожчих компаній світу, посідаючи 4 місце.