Відомий співзасновник Monobank розповів, як він зберігає гроші під час війни та куди він інвестує.

  • 01.04.2024 17:00
  • 2 хвилини читання
Відомий співзасновник Monobank розповів, як він зберігає гроші під час війни та куди він інвестує.

По-перше, Гороховський заявив, що не вважає себе банкіром. Він наголосив, що є IT-спеціалістом, що працює у сфері фінансів.

Гороховський поділився інформацією щодо своїх інвестицій та бізнесу.

Олег Гороховський повідомив, що в даний момент варіантів для інвестицій дуже мало, так як триває війна, а Національний банк намагається зберегти стабільність гривні. Крім того, необхідно зупинити відтік капіталу з країни.

Підприємець також зазначив, що більшість своїх заощаджень він тримає у валюті: половину у доларах, половину у гривнях. Ще одним варіантом для інвестицій для співзасновника Monobank є розвиток власного бізнесу, який приносить прибуток. За його словами, це найкращий варіант, оскільки можна контролювати кошти.

Більше інформації про Monobank.

  • В лютому Олег Гороховський оголосив, що з початку повномасштабної агресії Росії українці надали допомогу війську на суму 43,7 мільярда гривень, що в еквіваленті дорівнює 1 мільярду євро.
  • Крім цього, на початку лютого 2024 року в Monobank оголосили про запуск нового сервісу для підтримки ЗСУ. Це сервіс "Бойові", за допомогою якого будь-хто може пожертвувати кошти після відвідування закладів. Ці кошти будуть безпосередньо спрямовані на потреби військових.