"Вираз вдячності за життя": Monobank представив унікальний сервіс, спрямований на підтримку Збройних Сил України.

  • 07.02.2024 14:48
  • 2 хвилини читання
"Вираз вдячності за життя": Monobank представив унікальний сервіс, спрямований на підтримку Збройних Сил України.

Банкір відзначив, що щомісяця українці залишають понад 100 мільйонів гривень у вигляді чайових. У той же час, він підкреслив, що без Збройних Сил України українці не змогли б відвідувати кафе чи ресторани. Саме тому, згідно з його словами, у Monobank створено нову послугу.

Звернімо увагу: Від кави до кока-коли: як нагромадити капітал за допомогою улюблених напоїв.

Monobank розпочав надавати послугу підтримки Збройних Сил України.

"Бойові" - новий сервіс у Monobank, який працює за принципом внесення добродійного внеску у закладах громадського харчування. Зазначено, що "чайові" символізують вираз подяки за наданий сервіс, тоді як "Бойові" це спосіб виразити вдячність за життя.

За словами Гороховського, відтепер при оплаті рахунку у закладах через QR-код після екрану з чайовими буде з'являтися екран "Бойових". Таким чином, кожен зможе висловити подяку ЗСУ за їх захист. Банкір наголосив, що кошти з цього сервісу будуть направлені на нагальні потреби військових. Мова йде про заклади, які активують новий сервіс від Monobank. Гороховський підкреслив, що будь-який заклад має можливість додати свою "Банку", а кошти, зібрані через "Бойові", будуть передані підрозділам або військовим, які підтримують саме цей бізнес.

Якби не Збройні Сили України, за столиками у ресторанах завжди було б порожньо. Більше того, й саміх столів може вже й не бути. Будьте усвідомлені про це кожного разу, коли насолоджуєтеся чашкою кави. І не забувайте залишати чайові не лише тим, хто її приготував, але й воїнам, завдяки яким ця кава загалом можлива, - додав Гороховський.

Нагадаємо, що наприкінці 2023 року Monobank відвернув масову DDоS-атаку. Цікаво, що того ж дня сталася серйозна поломка в роботі оператора мобільної мережі Kyivstar.