"Визнаний найкращим зі всіх каменів" у напрямку до стрімкого зростання цін: фахівці вказали головні фактори

  • 24.01.2024 16:15
  • 2 хвилини читання
"Визнаний найкращим зі всіх каменів" у напрямку до стрімкого зростання цін: фахівці вказали головні фактори

Свідчать, що сфера поступово відновлюється після пандемії коронавірусу. Зокрема, деякі експерти прогнозують, що протягом наступного року вартість діамантів збільшиться навіть на 10%.

Актуальною є тема розумних інвестицій з мінімальним ризиком, тому варто звернути увагу на так звані "нобелівські портфелі".

Діаманти готуються до нового зростання вартості.

Фахівці визначили фактори, що сприяють підвищенню цін на діаманти. Цими факторами є:

  • Збільшення попиту;
  • Зменшення пропозиції.
  • Група пар, які мають намір укласти шлюб у майбутньому.

Зараз українські ювеліри з нетерпінням очікують на активний сезон заручин, особливо після не дуже успішних продажів протягом року. Ціни на всі види діамантів знизилися приблизно на 30% у 2023 році.

Вартість діамантів почала збільшуватися протягом останніх декількох місяців. У прес-релізі, генеральний директор компанії Diamond Standard зазначив, що він очікує "ще кращих днів для торгівлі діамантами". Крім того, він прогнозує, що ціни на цітрини виросуть на 5% - 10% до 2024 року.

Крім того, протягом наступних 20 років можна очікувати ще більшого зростання цін на алмази, що стане вигідним для інвесторів. Компанія Diamond Standard вважає, що вартість дорогоцінних каменів значно зросте протягом наступних десятиліть, хоча точні цифри в їх прогнозах не вказані.