Вражаючий досягнений результат: у Monobank розповіли, яку суму пожертвували українці Збройним Силам України протягом майже 2-х років.

  • 12.02.2024 12:02
  • 1 хвилина читання
Вражаючий досягнений результат: у Monobank розповіли, яку суму пожертвували українці Збройним Силам України протягом майже 2-х років.

Український народ виявив підтримку Збройних Сил України на суму декількох десятків мільярдів гривень.

За повідомленням Олега Гороховського, співзасновника Monobank, з початку повноформатної агресії Росії проти України, українці сприяли армії на суму 43,7 мільярда гривень. В еквіваленті валюти, ця кількість становить 1 мільярд євро.

Зверніть увагу: Від кави до кока-коли: як заробити гроші, працюючи з улюбленими напоями.

Більше інформації про банківську галузь в Україні.

  • Нагадаємо, що на початку лютий 2024 року в Monobank оголосили про запуск нової послуги для підтримки ЗСУ. Ця послуга називається "Бойові" і дозволяє кожному клієнту здійснити внесок, який буде використовуватися для задоволення потреб військових.
  • Національний банк України розглядає можливість введення нових обмежень на карткові перекази та встановлення граничних лімітів для готівкових переказів через термінали самообслуговування. Регулятор проводить детальне дослідження цього питання і попереджає, що такі заходи пов'язані з проблемою тіньових платежів.