Всесвітня компанія Visa зросла свої прибутки на 8% протягом 2023 року. Результат такого успіху можна пояснити рядом факторів.

  • 29.01.2024 16:01
  • 2 хвилини читання
Всесвітня компанія Visa зросла свої прибутки на 8% протягом 2023 року. Результат такого успіху можна пояснити рядом факторів.

Який прибуток Visa отримує після вирахування всіх витрат і податків?

На фоні економічного зростання в США користувачі все більше використовують кредитні картки для оплати своїх покупок. У зв'язку з цим, прибуток Visa за перший квартал фінансового року зросло на 8% і становить 4,94 мільярда доларів, або 2,41 долара на акцію. Цю інформацію було оголошено в заяві цієї платіжної компанії.

Також ознайомтесь: PayPal впровадив функції на основі штучного інтелекту, включаючи "одно клікову оплату".

У той же час, прибуток компанії збільшився на 9% до 8,63 мільярда доларів, що перевищує прогнози аналітиків. Відзначається, що Visa очікує двозначного зростання доходу в поточному фінансовому році.

Витрати споживачів залишаються стійкими, і ми продовжуємо бачити значні можливості у галузі споживчих платежів, нових потоків та послуг з доданою вартістю, - відзначив у заяві головний виконавчий директор Раян Макінерні.

Як зросли ВВП США

Так як Visa отримує свою основну частку доходу від США, економічна ситуація в регіоні має значний вплив на компанію. У минулому кварталі ВВП США зросло на 3,3% порівняно з попереднім роком.

Цей ріст супроводжувався зростанням споживчих витрат, які становлять приблизно дві третини економіки країни. Більше того, помітно знижується рівень інфляції, зростають зарплати, а рівень безробіття наближається до історичного мінімуму.