За даними Bloomberg, Трамп має ризик втратити до 15% свого капіталу через судові позови.

  • 29.01.2024 16:00
  • 2 хвилини читання
За даними Bloomberg, Трамп має ризик втратити до 15% свого капіталу через судові позови.

Дональд Трамп може витратити майже всі гроші, якими він володіє, щоб вирішити два судових позови.

Заслуговуючи уваги Інвестиції з розумом та мінімальним ризиком: чому варто звернути увагу на "нобелівські портфелі"

Дональд Трамп може втратити 15 відсотків свого капіталу.

По-перше, суд присяжних у Нью-Йорку винним засудив експрезидента до сплати 83,3 мільйона доларів у справі за наклеп на письменницю Джин Керол. По-друге, на цьому тижні суд розглядатиме справу про шахрайство, в якій Трамп може бути оштрафований на 370 мільйонів доларів.

Загальна сума, необхідна для покриття обох судових позовів, може перевищувати 453 мільйони доларів. За даними видання Bloomberg, грошові активи Дональда Трампа оцінюються в 600 мільйонів доларів. Сам політик та бізнесмен стверджував, що він має понад 400 мільйонів доларів у готівці.

У разі, якщо становище для Дональда Трампа буде набирати поворот за найнегативнішим сценарієм, можливе понесення збитків у розмірі 15% від його загального капіталу внаслідок судових позовів. Однак, він активно відмовляється від всіх звинувачень.

Зокрема, Трамп планує оскаржити вердикт суду у справі письменниці Джин Керол. Політик має намір вчинити аналогічні дії у справі про шахрайство, у разі призначення суддею великого штрафу. Проте ймовірно, що йому доведеться виділити кошти на окремий рахунок на період розгляду апеляцій у суді.