Засновнику найбільшої криптобіржі у світі в США оголосили вирок. Яка відповідь на це рішення та які плани в майбутньому?

  • 01.05.2024 14:47
  • 2 хвилини читання
Засновнику найбільшої криптобіржі у світі в США оголосили вирок. Яка відповідь на це рішення та які плани в майбутньому?

У вівторок, 30 квітня, відомого у криптосвіті Чанпена Чжао, відомого як CZ, було оголошено вирок у місті Сіетл, що у штаті Вашингтон.

Рішення у справі засновника Binanceщойно було прийняте.

Засновник криптобіржі Binance повинен провести у в'язниці 4 місяці. Проте Мін'юст США вимагав в суді ув'язнення Чжао на 36 місяців у справі про порушення біржею Binance федеральних санкцій і законів США про відмивання грошей.

Під час розгляду справи суддя відхилив рекомендації від Міністерства юстиції США щодо збільшення покарання для бізнесмена. Він зазначив, що немає достатніх доказів того, що Чанпена Чжао було проінформовано про незаконну діяльність у компанії Binance. Суддя також висвітлив інші важливі аспекти справи.

  • CZ визнала свою відповідальність у справі.
  • Особливості чоловіка мають заспокійливий характер.

Слова в суді та подальші плани представника CZ

Чанпен Чжао зробив заяву у суді лише за кілька хвилин до оголошення вироку. Він пояснив, що перший крок до взяття на себе відповідальності - це повне визнання своїх помилок. Він підкреслив, що розуміє значення належної програми протидії відмиванню грошей і нагадав, що саме тому звернувся до криптобіржі Binance із проханням співпрацювати з розслідуванням.

Після того, як суд виніс вирок, Чжао опублікував у своєму аккаунті в X (на попередньому Twitter) пост, у якому виразив подяку за підтримку. Він також зазначив, що закінчить цей етап і зосередиться на наступному розділі свого життя, плануючи приділити час власній освіті. Чжао також заявив, що залишиться пасивним інвестором та власником криптовалюти, вважаючи, що галузь входить у новий етап.