"Захищаємо майно": Яка могутня компанія з США відмовляється покидати Росію і чому це важливо.

  • 25.03.2024 12:31
  • 2 хвилини читання
"Захищаємо майно": Яка могутня компанія з США відмовляється покидати Росію і чому це важливо.

Нагадаємо, що найбільші конкуренти SLB продали свій бізнес та покинули російський ринок. Йдеться про два глобальних лідерів у секторі постачання нафтосервісних послуг - Baker Hughes і Halliburton.

Могутня компанія з нафтового галузі продовжує працювати в Росії.

Олів'є Ле Пеш, керівник SLB, заявив, що рішення американської корпорації не піддається навіть тиску від країн Заходу, які вимагають обмежити потік нафтодоларів для Кремля.

За словами підприємця, на даний момент компанія продовжує виконувати свої зобов'язання за укладеними контрактами і не має наміру робити будь-яких кроків у напрямку продажу своїх підрозділів в Росії.

Олів'є Ле Пеш підкреслив, що команда SLB діє в Росії незалежно, а головним пріоритетом корпорації є захист власних активів.

Олів'є Ле Пеш заявив, що ми стоїмо на захисті наших людей.

Далі – більше! Компанія SLB наголошує та рішуче відкидає заяви про те, що вона "будь-яким чином схвалювала або підтримувала насильство проти народу України".

У момент написання цього матеріалу, акції компанії SLB торгуються на ринку за ціною 53,99 долара за штуку. Ринкова капіталізація компанії складає 77,3 мільярда доларів за даними Yahoo! Finance.