Збанкрутувала біржа, яка належала колишньому королю криптосвіту, запропонувала нову суму компенсації.

  • 08.05.2024 13:01
  • 2 хвилини читання
Збанкрутувала біржа, яка належала колишньому королю криптосвіту, запропонувала нову суму компенсації.

Новий генеральний директор криптобіржі, Джон Дж. Рей III, зробив коментар щодо ситуації. Нагадаємо, що засновника компанії, Сема Бенкмана-Фріда, засудили до 25 років ув'язнення.

Які бонуси виплатить FTX своїм клієнтам?

Згідно з новим планом, 98% клієнтів, що постраждали, отримають відшкодування у розмірі 118% від їхнього вкладу. Загальна сума виплат оцінюється від 14,5 мільярда доларів до 16,3 мільярда доларів.

Джон Дж. Рей III повідомив, що FTX виготовила план, який передбачає повернення 100% сум претензій плюс відсотки для всіх недержавних кредиторів. Додають, що криптобіржа змогла збільшити суму компенсації клієнтам завдяки укладанню кількох угод.

Коли клієнти зможуть отримати компенсацію від біржі?

У першу чергу йдеться про кредиторів, які подали претензії на 50 тисяч доларів або менше. До них входять 98% постраждалих клієнтів криптобіржі. Якщо суд схвалить план FTX щодо реорганізації, вони зможуть отримати компенсацію протягом 60 днів після набуття чинності відповідного рішення.

Інші приватні кредитори зараз можуть очікувати отримання компенсації у розмірі 100% плюс до 9% як відшкодування можливих втрат внаслідок зміни ціни активів.

Що відомо про крах ФТХ:

  • У листопаді 2022 року цифровий імперіум Семена Бенкмана-Фріда, що включав понад 130 організацій, подав документи про банкрутство.
  • Широка криза на криптобіржі FTX вразила світ після стрімкого падіння курсу токена FTT, як користувачі почали масово виводити свої кошти.