Знову росіяни масово скаржаться на проблеми з оплатою в Китаї - повідомляють ЗМІ.

  • 12.03.2024 19:00
  • 2 хвилини читання
Знову росіяни масово скаржаться на проблеми з оплатою в Китаї - повідомляють ЗМІ.

Проблеми з проведенням валютних платежів за товари з Китаю повідомляють російські імпортери. Вони зауважують, що ці труднощі є поширеними.

Необхідно звернути увагу на спадок легендарних інвесторів: які поради допоможуть збільшити капітал.

Платежі з Росії знову не приймають у Китаї.

Про погіршення ситуації з оплатою російські імпортери повідомили минулого тижня. Взагалі керівник однієї компанії розповів, що з початку березня перекази коштів з Росії до Китаю відбуваються зі значними затримками або "зависають". Крім того, з другого тижня березня лише одна з 10 компаній може оплатити послуги своїм постачальникам.

Інша компанія повідомила, що її кошти пропали. Заявлено, що платіж було відправлено тиждень тому, але китайський банк "не бачить його взагалі". Спроби вирішити цю проблему наразі не мають результатів. Інші російські імпортери також повідомили про подібні проблеми.

На початку тижня постачальник автозапчастин з Китаю повідомив, що три великі банки відмовляються приймати платежі з Росії.

  • Банк Китаю.
  • Компанія BCIB -
  • Будівельний банк Китаю.

Ще один російський імпортер повідомив, що отримав від свого китайського контрагента повідомлення про тимчасове призупинення прийому платежів з Росії через Bank of China. Проте інший контрагент стверджував, що жодної зупинки не відбулося - просто можуть запитати додаткові документи.