: Золото може поставити ще один фантастичний рекорд - прогнози від гігантів Волл-стріт.

  • 16.04.2024 12:45
  • 2 хвилини читання
: Золото може поставити ще один фантастичний рекорд - прогнози від гігантів Волл-стріт.

У Citigroup вважають, що ціна золота може знову досягти свого історичного максимуму протягом наступних 6-18 місяців. Це пов'язано з рядом факторів.

Останні аналізи показують, що золото може очікувати стабільний ріст ціни в найближчому майбутньому. Нові прогнози для цього дорогоцінного металу є доволі оптимістичними, що може створити нові можливості для інвесторів. Це може бути впевнений сигнал для тих, хто вирішив вкладати у золото.

Кажуть, що коштовний метал може зрости в ціні до 3000 доларів за унцію через збільшений інтерес з боку інвесторів і сподівання на зниження процентної ставки Федеральною резервною системою США.

Загалом Citigroup - це ще один фінансовий гігант, який передбачає зростання цін на золото. Зокрема, у Goldman Sachs стверджують, що золото перебуває на "нестійкому биковому ринку".

В результаті їх прогнозу золото має піднятися до 2700 доларів до кінця року. Експерти UBS Group AG також передбачають, що ціна дорогоцінного металу зросте до 2500 доларів за унцію до 2024 року.

Золото здорожчало через ряд обставин:

  • Конфлікти на Близькому Сході та в Україні.
  • Збільшення попиту на метал від центральних банків.
  • Попит споживачів в Китаї.

У момент написання цього матеріалу, золото торгується на ринку за ціною 2374 долари за унцію, зазначають дані з Markets Insider. У даний час ціна дорогоцінного металу показує від'ємну динаміку.