Біткойн продовжує встановлювати нові рекорди: як це вигідно використав Ілон Маск

  • 13.03.2024 16:30
  • 2 хвилини читання
Біткойн продовжує встановлювати нові рекорди: як це вигідно використав Ілон Маск

Згідно з аналітичною компанією Arkham Intelligence, виробник електромобілів Tesla та космічна компанія SpaceX володіють біткоїнами і скористалися стрімким зростанням вартості цифрової валюти.

Історія успіху відомих інвесторів: які поради допоможуть накопичити капітал.

Підприємства Ілона Маска отримали прибуток від зростання вартості біткоїна.

Компанія Arkham повідомила, що загалом Tesla та SpaceX мають близько 19 800 біткойнів. Ці криптовалюти зберігаються в різних гаманцях. Зокрема, Tesla утримує близько 11 500 біткойнів на 68 адресах, в той час як у SpaceX є приблизно 8 300 монет на 28 адресах.

У цілому цифрові валюти вартістю понад 1,4 мільярда доларів через те, що біткоїн досяг нового історичного максимуму, перевищивши позначку у 72 тисячі доларів. Крім того, обидві компанії отримали мільйонні прибутки від інвестицій у криптовалюту.

  • Компанія SpaceX отримала 276 мільйонів доларів.
  • Виробник електромобілів Tesla заробив практично 500 мільйонів доларів.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", function(event){ if(typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined'){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0; i

Порівняно з прибутками компаній від операційної діяльності, ці суми можуть здатися невеликими, але вони стають значущими, якщо врахувати інші інвестиції.