Екс-король криптосвіту був засуджений до 25 років ув'язнення: чи зізнався Сем Бенкман-Фрід

  • 28.03.2024 19:45
  • 2 хвилини читання
Екс-король криптосвіту був засуджений до 25 років ув'язнення: чи зізнався Сем Бенкман-Фрід

Посадовця, що колись був підприємцем, звинувачували у шахрайстві та крадіжці 8 мільярдів доларів від клієнтів криптобіржі FTX. Компанія зазнала краху у 2022 році.

Рішення суду у справі Сема Бенкмана-Фріда

Суддя окружного суду США Льюїс Каплан призначив бізнесменові ув'язнення на 25 років, відхиливши його твердження про те, що клієнти FTX не втратили своїх коштів. Крім того, служителя Феміди звинуватили Сема Бенкмана-Фріда у брехні під час судових свідчень.

Тим часом колишній король криптосвіту настоював на тому, що біржа FTX все-таки мала змогу виплатити гроші клієнтам після "краху". Суддя Каплан підкреслив, що Бенкман-Фрід не виявив каяття.

Що відомо про справу, у якій звинувачений Сем Бенкман-Фрід:

  • У листопаді 2022 року цифровий імперій Сема Бенкмана-Фріда, що включав у себе понад 130 організацій, подав документи про банкрутство.
  • Грандіозна криза на криптовалютній біржі FTX спокотила світ після того, як курс токена FTT різко впав, а користувачі почали масово виводити свої гроші.
  • Протягом дня засновник FTX втратив 94% свого капіталу, який раніше оцінювався у 16 мільярдів доларів.
  • У перших числах листопада Федеральне журі присяжних Нью-Йорка визнало його винним у всіх обвинуваченнях (7 пунктів). Чоловікові загрожує понад 100 років ув'язнення.