Російські органи затримали рахунки найбільшого банку в США.

  • 25.04.2024 14:16
  • 2 хвилини читання
Російські органи затримали рахунки найбільшого банку в США.

Державний російський банк ВТБ подав позов до суду. Таким чином, кредитор намагається повернути заблоковані на міжнародному рівні кошти після початку повномасштабної агресії Росії проти України.

Росія затримала рахунки JPMorgan.

Арбітражний суд Санкт-Петербурга вирішив заблокувати всі рахунки JPMorgan в Росії, включаючи рахунки його дочірніх компаній. Проте суд не заарештував цінні папери та майно, що належать фондам JP Morgan, а також домен jpmorgan.ru.

Цікаво, що минулого тижня JPMorgan подав позов проти ВТБ до суду у Нью-Йорку. Основна вимога американського кредитора – це припинення спроб повернути 439,5 мільйона доларів з рахунку, який заблокували в США. Крім того, вказують, що після початку повномасштабної війни Росії в Україні проти ВТБ запровадили санкції.

    Далі – це не все! Представники JPMorgan у скарзі, яку подали до федерального суду Мангеттена у квітні, назвали спробу ВТБ повернути гроші в Росії "виразним порушенням" угоди про розгляд спорів в Нью-Йорку.

    Нагадаємо, що керівник JPMorgan Chase Джеймі Дімон закликав на початку квітня продовжувати підтримувати Україну та наголосив на важливості надання допомоги.