Такого ще не було: який рекорд встановив біткоін.

  • 02.04.2024 15:46
  • 3 хвилини читання
Такого ще не було: який рекорд встановив біткоін.

Новий рекорд ціни біткоїна

Курс біткоїна закінчив вже сьомий поспіль місяць із позитивною динамікою. За даними Investing, вартість найвідомішої криптовалюти у світі у березні зросла на 16,8%. Цей результат уперше зафіксовано в історії.

Також увечері 1 квітня біткойн піднявся до 71 444 доларів за монету. Вранці курс цифрової валюти впав до 69 002 доларів за штуку. Загалом новий історичний пік для біткойна становить майже 74 тисячі доларів, який був зафіксований у березні 2024 року.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

У першому місяці весни було зафіксовано наступні зміни, пов'язані з біткоїном:

  • Після досягнення нового рекорду, курс криптовалюти впав до 61 тисячі доларів протягом кількох торгових сесій поспіль.
  • На кінець березня ціна біткоїна знову піднялася до рівня у 70 тисяч доларів за монету.

У момент написання цього тексту, курс біткоїна коливається на рівні 65 885 доларів за одну монету. Ринкова капіталізація криптовалюти становить 1,29 трильйона доларів, згідно з інформацією від Yahoo!Finance.

Думки фахівців щодо біткоїна

Фахівці з аналітичної платформи Santiment повідомили, що зростанню ціни біткойна значно допомогла активність великих гравців на ринку. Вони запускали режим "купівля" під час зниження ціни біткойна після досягнення пікових значень.

Крім того, голова найбільшої в світі інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінк позитивно оцінює довгострокові перспективи біткоїна. Він вважає, що ринок криптовалют рухається шляхом до більшої ліквідності та прозорості.