Втративши 1,5 мільярда доларів, Воррен Баффет пояснив, кому належить відповідальність за неуспішну інвестицію.

  • 09.05.2024 13:47
  • 2 хвилини читання
Втративши 1,5 мільярда доларів, Воррен Баффет пояснив, кому належить відповідальність за неуспішну інвестицію.

Одним з найбільш невдалих рішень компанії Воррена Баффета в останні роки була інвестиція в Paramount. У 2022 році компанія Berkshire Hathaway вклала в цю медіа-платформу майже 3 мільярди доларів.

Погане інвестиційне рішення Баффета.

Загалом у компанії Воррена Баффета було 15% акцій у Paramount, проте до 2024 року всі акції були продані. Інвестор визнав, що через цю угоду вони втратили "досить багато грошей". Баффет також підкреслив, що сам він несе повну відповідальність за невдалий інвестиційний крок.

Кількість втрат, що поніс Баффет, зараз не відома.

У 2022 році у портфелі компанії Berkshire було 91 мільйон акцій Paramount. Журнал Barron's повідомляв, що ці акції були придбані за ціною понад 30 доларів за штуку. Таким чином, загальна вартість інвестиції склала 2,7 мільярда доларів.

У наступному році компанія Berkshire Hathaway оголосила про продаж приблизно 28 мільйонів акцій. На той момент їхня вартість становила 13,39 долара за штуку. На початку 2024 року компанія продала ще 63,3 мільйона акцій, завершивши цю операцію. Тоді ціна акцій коливалася на рівні 12,38 долара за штуку.

В результаті видно, що компанія Berkshire Hathaway продала акції Paramount за 1,2 мільярда доларів, при цьому загальний збиток склав 1,5 мільярда доларів.