Від віртуального до фізичного: MetaMask планує випустити криптокартку.

  • 13.03.2024 13:02
  • 2 хвилини читання
Від віртуального до фізичного: MetaMask планує випустити криптокартку.

Інновації в галузі цифрових активів

У маркетингових матеріалах заявляється, що цей спільний продукт буде першим у своєму роді децентралізованим платіжним рішенням для Web3. Користувачам буде надана можливість здійснювати покупки щодня в будь-якому місці, де приймаються картки, за допомогою криптовалюти.

Також слід зазначити, що 37% власників криптовалюти у всьому світі є жінками.

Представник компанії Mastercard у своєму коментарі для видання заявив, що компанія запускає ряд інноваційних проєктів у сфері цифрових активів.

Чи планується інтеграція Visa?

У початку 2023 року Visa, конкурент Mastercard, змушений був відкласти свої плани щодо інтеграції криптовалют через серію банкрутств у галузі. Проте в квітні цього ж року компанія оголосила про запуск програми залучення розробників для проєктів у сфері цифрових активів.

Однак вже у вересні Visa розпочала пілотний проєкт, в рамках якого стейблкоїн USDC використовується у мережі Solana серед торгових партнерів. Компанія розпочала випробовувати використання "стабільної монети" на блокчейні Ethereum два роки тому.

Як змінились ціни найпопулярніших криптовалют.

За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, станом на 11 березня курс найпопулярніших криптовалют виглядав так:

  • Bitcoin (BTC) торгується по ціні 71,756 тисячі доларів за один біткойн, що відповідає зростанню на 3,29% за останню добу.
  • Ефір (ETH) коштує 4,03 тисячі доларів за одну монету (зростання на 3,26% за останню добу).